Nukits FB newsfeed banner 720x604pxNukitsa konkurss ootab lapsi valima oma lemmikkirjanikku ja - illustraatorit!

Ootame raamatukokku 5 - 13-aastaseid lugejaid, et anda hääl Nukitsa konkursil oma lemmikkirjanikule ja - illustraatorile!
Hääletus kestab 8. jaanuarist kuni 29. veebruarini raamatukogus või Eesti Lastekirjanduse Keskuse kodulehel https://elk.ee/lastekirjandus/auhinnad-voistlused/nukitsa-konkurss-2/xvii-nukitsa-konkurss/

Kõige rohkem hääli saanud kirjanik ja illustraator kuulutatakse välja 6. aprillil 2024 Eesti Lastekirjanduse Keskuses toimuval auhinnapeol.

Nukitsa konkurssi korraldab Eesti Lastekirjanduse Keskus iga kahe aasta tagant alates 1992. aastast. Varasemate laureaatide hulka kuuluvad näiteks kirjanikud Ilmar Tomusk, Andrus Kivirähk, Kristiina Kass ning kunstnikud Hillar Mets, Heiki Ernits, Edgar Valter jt.
🌞🌞🌞
Kohtumiseni Kärdla Raamatukogus! 😊