Erialapäev maakonnas bänner 28.08.2023 HiiumaaEesti Lastekirjanduse Keskus alustas 2022. aastal koostöös keskraamatukogudega sarja „Lastekirjanduse erialapäev maakonnas“. Sarjas tutvustatakse rahva- ja kooliraamatukogude töötajatele uuemat lastekirjandust nii tekstis kui pildis ning jagatakse nippe ja soovitusi, kuidas tekitada lastes huvi raamatute ja lugemise vastu. Samuti õpitakse tundma tänapäevast illustratsioonikunsti ja selle lugemisoskust.

28. augustil jõuab erialapäev Hiiumaale Kärdla Linnaraamatukokku.
Päevakava:

10.30 -  11.15 Mis on uut lastekirjanduses? Jaanika Palm
11.15  - 11.45 Mis on uut noortekirjanduses? Helena Kostenok
11.45 -  12.30 Kuidas lugeda illustratsiooni? Triin Soone
12.30 – 13.00 Mida pakub lastekirjanduse keskus raamatukogudele? Triin Soone
13.00 – 13.45 Lõunapaus
13.45 - 15.15 Lugemisprogramm "Lugemisisu" ja kuidas tekitada lapses raamatuhuvi? Katrin Tõnisson

Kuigi erialapäev on suunatud raamatukogutöötajatele, ootame päevast osa saama kõiki lasteraamatute huvilisi ja ka lapsevanemaid!
Palun anna oma tulekust teada aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 4 632 142.

• Maikuu - Euroopa mitmekesisuse kuu
  • Aia kujundamine

• Emade lood

• Mitmekesisus rikastab