IMG 21874. juunil korraldasid Hiiumaa raamatukogud esimest korda ühise raamatupäeva, kuhu sisse mahutus uute ja vanade raamatute müük, raamatute voltimise töötuba ja raamatu "AEG. Teekond nimega Naine" esitlus. Raamatupäev toimus Kärdla kultuurikeskuse ruumides. Raamatute voltimise töötuba viisid läbi Palade raamatukogu töötajad Ene Vannas ja Sandra Pahk. Raamatute voltimisega sai raamat uue elu kas öökulli, orava või mõne muu linnu/looma kehastuses.
Galeriis toimunud raamatuesitlusel oli kohal Hiiumaa oma staar - Vilma Tikerpuu. Temast on raamatus huvitav ja pikk intervjuu.
Raamatupäeva idee on tõsta esile raamatute ja raamatukogude tähtsust ning näidata, mida teha vana raamatuga, mida enam tarvis pole.

Raamatupäeva korraldamiseks saadi raha kultuuriministeeriumi raamatukogude arendamise programmist projektile "Raamatukogude tugevdamine Hiiu maakonnas."