P.Lillemägi17. veebruaril toimus Kärdla raamatukogus maakondlik koolituspäev teemal "Kuidas modereerida kirjandusüritust? Kuidas esitada häid küsimusi?", millest said osa nii Hiumaa raamatukoguhoidjad kui ka teised asjahuvilistest soovijad. Koolitajaks oli ettevõtja ja ajakirjanik Peep Lillemägi, kes on ka ise hea ürituste moderaator. Koolitusüritusel räägiti muu hulgas järgmistel teemadel: kas anda kogu "võim" esineja kätte või oleks parem teda juhtida ning mis köidab kuulaja tähelepanu. Arutleti, millist infot tavaliselt soovitakse ja kuidas esitada küsimust nii, et soovitud vastust saada.
Oli väga sisutihe ja huvitav koolitus!

Kohtumise korraldamiseks saime raha kultuuriministeeriumi raamatukogude arendamise programmist projektile "Raamatukogude tugevdamine Hiiu maakonnas."