Uudiskirjandus

Meediakajastused

E raamatukogu

Laste ja noorteleht

Raamatukogule kohaselt on nõudlus kõige suurem värskete ajalehtede-ajakirjade ning uute raamatute järgi. Lasteaed „Vigri" lapsed külastavad raamatukogu kord kuus ja räägime lasteaia õpet toetaval teemal või ajahetkel olulistest kirjanikest, raamatutest, rahvakalendri tähtpäevadest jms. Täiskasvanute puhul on kujunenud kirjandus- ning käsitööhuviline aktiiv, kes sügisest kevadeni saavad raamatukogus kokku vähemalt kord kuus. Kutsume esinema kodukandi huvitavaid inimesi, korraldame mininäitusi inimeste kogutud või isevalmistatud esemetest, vestlusringe aktuaalsetel teemadel ning loomulikult on oodatud kohtumised kirjanikega.
Huvitavamad tegevused 2015:
  • Tekstiil ja looming. (Kadri Kuusk - Hiiumaa muuseumi peavarahoidja)
  • Lasteaed „Vigri“ lugemispesa 10 aastane (raamatukogu läheb külla)
  • Noored ,kirjandus ,lauamängud (Lauka PK VI – IX klass)
  • Vanaemad ja lapselapsed koolivaheajal koos.
  • Siret Lahemaa - trendid naiste näputöös.
  • Vanaema õunapuu otsas. (TÕN koos Vigri kasvatajatega), kus muuhulgas Lauka PK õpilased õpetasid vanaemadele tahvelarvutite kasutamist ning võimalusi ja Siret Lahemaa rääkis digipöördest.
  • Kodukandi huvitav inimene - Peep Lillemägi (ajakirja „Eesti majanduse teataja“ peatoimetaja)