img 165420. aprillil korraldas Kärdla linna­raamatukogu ukrainlastele keelekohviku, järgmine keelekohvik avatakse sealsamas teisipäeval, 3. mail.
Kohvikus, nagu ikka, olid linadega kaetud lauad, kohv-tee ja vesi ning eesti kommid ja šokolaad. Kohvikulisi oli ümber laua 13 ja üks tool jäi vabaks.
Alustuseks vabandas raamatu­kogu direktor eelmisel korral Ukraina kaardiga tekkinud väikese segaduse pärast. Panime kaardi ekraanile ja vaatasime uuesti üle, et kõik oleks õieti ja kohal­olijad kaardile märgitud. Siis tutvus­tasime ukrainlastele Viktor Rõbtšenkot, kes on valla­valitsuse kriisikoordinaator ja otsekontakt ukrainlaste jaoks. Alustuseks tegime jää­murdmiseks nimemängu. Mäng nägi välja nii, et esimese osaleja käes oli pall ja ta ütles: Mina olen Annely (näiteks) ja andis palli naabrile. Naaber ütles: Tema on Annely, mina olen Kerli ja andis palli järgmisele. Järgmine ütles: Tema on Annely, tema on Kerli, mina olen Viktor ja andis palli edasi. Iga järgmine osaleja pidi ütlema nimesid algusest peale.
Edasi saad lugeda siit: Hiiu Leht

      Väljapanekud

      Laenutusosakonnas 

  • Hiiumaast ja hiiumaist
  • Viiu Härm 80

      Väliskirjandustoas 

  • Suvised lood

      Lastekirjandustoas

  • Ilmar Tomusk. Mika Keränen. Kadri Lepp

      Näitused

  • Irina Tammise käsitöö esemete näitus "Nopped"

 

LAENUPILET 1

Loe raamatukogus digilehte

Go to top