Noortekirjanduse paev plakat 04 21Kolmapäeval, 14. aprillil korraldab Tallinna Keskraamatukogu koostöös Eesti Noortekirjanduse Ühinguga noortekirjanduse päeva „Noor loeb“. Päeva raames annab Tallinna Keskraamatukogu välja kaks noortekirjanduse auhinda:
1) Margu Karu noortekirjanduse auhinna möödunud aastal Tallinna Keskraamatukogust kõige enam laenatud Eesti noorteraamatu autorile;
2) „Noor loeb!“ auhinna möödunud aastal ilmunud ja märtsikuus üle-eestilisel hääletusel enim noorte hääli saanud noorteromaani autorile. Hääletuse käigus enim noorte poolthääli kogunud raamatud tunneb  raamatukogus ära „Noor Loeb!” kleepsuga.
Zoomis toimuva noortekirjanduse päeva „Noor loeb” päevakava on nähtaval siin: https://keskraamatukogu.ee/noorloeb/
Päevast osavõtt on tasuta, kuid palun anna oma osalemisoovist teada hiljemalt 12. aprilliks.
Noortekirjanduse päeva korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital.