Priit Kuuskme 50 1 32„Aega ei saa juhtida. Vabandust! Saab juhtida vaid enda ajakasutust!“ Nii alustas koolitust edutreener Priit Kuuskme, kes viis läbi 5. juunil Hiiumaa raamatukoguhoidjatele ja Hiiumaa Arenduskeskuse personalile Efektiivse ajajuhtimise koolituse.
Igapäevases elus kipume kiirustama kõikjale ja ei kuhugi, unustades aga ära korraliku päevaplaani koostamise või vähemalt sellele mõtlemise. Usume, et tehes mitut asja korraga, hüpeldes ühelt tegevuselt teisele, suudame rohkem ja kiiremini. Päeva lõpus aga leiame end jälle mõtlemas, mis kõik tegemata jäi ja mis vaja homme teha. Kuidas sellise rööprähklemisega hakkama saada? Või kas peabki hakkama saama?
Priit Kuuskme koolituse eesmärk suurendada osalejate teadlikkust aja efektiivsest kasutamisest, jagada häid nippe ning igakülgselt toetada osalejaid isikliku ajajuhtimise süsteemi tõhustamisel, just sellest rääkiski.
Koolituse käigus sooritati mitmeid praktilisi harjutusi, tehti kindlaks erinevate tehnikate mõjud ning hinnati oma tööpäeva Eisenhoweri maatriksi abil.

Koolituse lõpus oli iga osaleja omandanud teadmised, kuidas edaspidi efektiivsemalt koostada päevaplaani, milliseid päästikuid selleks kasutada ning mida teha selleks, et vältida näiteks töölaua stressi või asjade edasilükkamist. Kaasa anti ka kodused ülesanded. Priit Kuuskme koolitus oli lõbusalt hoogne ja mitmekülgne! Aitäh talle selle eest!

Koolituse jaoks saime rahastuse Kultuuriministeeriumi raamatukogude arendamise programmist meie projektile „Hiiumaa raamatukogutöötajate koolitusprojekt“.