Agnes PulkHiiumaa raamatukoguhoidjatel avanes võimalus osa saada Visioonipäeva koolitusest. Nii käis 28. mail Kärdla Linnaraamatukogus koolitaja Agnes Pulk, kes pakub OÜ Disainivõti alt meeskondadele erinevaid teenuste arendamise koolitusi. Meile rääkis Agnes, kuidas julgustada raamatukogude töötajaid märkama suuremaid võimalusi, et jõuda oma teenustega rohkemate inimesteni ning hoida nendega püsikontakti. Õppisime, kuidas sünnivad hästi sõnastatud visioonlaused ning kuidas need suuremate lugejate hulgani jõuavad.
Koolitus oli praktilise ülesehitusega ning andis võimaluse üksteisega jagada oma mõtteid, kogemusi ja loovust ning sel moel julgustada üksteist suuremalt unistama ja inspireerima. Läbiviidud harjutustes püüdsime sõnastada raamatukogude visiooni ning mõelda tulevikule, unustamata minevikku.

Koolituse jaoks saime rahastuse Kultuuriministeeriumi raamatukogude arendamise programmist meie projektile “Hiiumaa raamatukogutöötajate koolitusprojekt”.

• Raamatusari "Punane raamat"
  • Vaapo Vaheri mälestusnäitus

• Raamatusari "Säravad naised" ja raamatud naistest