KatiSuunJaanuari lõpus saime kirja, et võitsime Kati Suuni raamatu “Ma ei ole hullult lahe”. Kati tegi Facebookis jagamismängu, kus kutsus inimesi üles andma oma lemmikraamatukogu. Kõikide jagajate vahel loosis ta välja oma kirjutatud kogemusloo ja läbipõlemise ennetamise käsiraamatu. Et mäng veelgi lõbusam oleks, loosis ta ka nimetatud raamatukogude vahel välja kümme õnnelikku, kes samuti sama raamatu omanikeks said.
Raamat räägib sellest, kuidas Kati oma elu üle töötamise ja vales minapildis elamisega maani maha põletas, haigeks jäi ning kõik kaotas - kodu, äri, vara, abielu - ning kuidas ta oma elu jälle uuesti üles ehitas. Raamatus on kirjas tema elu õppetunnid tähestiku järjekorras ja ka tehnikad ning võtted, mida kasutab, et end vaimselt tasakaalus hoida.
Kati Suun on aastast 2012 juht, ettevõtete käivitaja, müügi- ning turundusenõustaja ning meeskondade koolitaja. Lisaks turundusele, psühholoogiale ning erinetavele enesearengu kursustele on õppinud ka kokaks ning lõpetanud EQF tase-5 toitlustuskorralduse õppe.

Aitäh kõigile, kes andsid meid jagamismängus üles kui ühte toredamat raamatukogu Eestis!