Bingo1Hiiu Valla Raamatukogu kutsub kõiki täiskasvanuid mängima raamatubingot. Selleks küsi endale järgmisel Hiiu Valla Raamatukogu külastusel bingokaart ja voldik ning hakka mängima! Oleme valmis pannud kuus erinevat 25 väljaga kaarti, mille vahel valida. Sea endale eesmärk, kas soovid minna maksimumi peale (ehk lugeda igale väljale vastavalt midagi) või tahad saada täis diagonaali või rea (ehk lugeda minimaalselt 5 raamatut). Kõik on lubatud! Võid teha ise vastavalt ruudule valikuid võimalike raamatute vahel või küsida väljale vastavalt soovitusi raamatukoguhoidjalt. Raamatubingo eesmärk on teha lugemisvalikuid lihtsamaks, ärgitada lugema rohkem ning katsetama ka selliste teostega, mida muidu riiulist ei haaraks.

Kui oled oma bingo eesmärgi täis saanud, siis too oma bingokaart ja täidetud lugemisvoldik raamatukokku tagasi. Mai lõpus 2018. aastal toimub bingo mängijatele tore kirjanduslik ühisüritus. Loeme üheskoos pimedad õhtud põnevaks!

Vaata siit soovitusi kõikide erinevate kategooriate juurde: Link.